Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz NomAd_82 #9189 üzenetére

    androiddal nem tudom összevetni, de nagyon stabil, nulla fagyás/akadás (azonban 1-2 mp töltő képernyő elő-előfordul), offline navit szokták dicsérni, gps jelet rohadt gyorsan talál.
    kell microsoft account, de ennek a léte nem fog semmi problémát okozni a hétköznapjaidban, csak regisztrálsz mondjuk egy outlookos emailt hozzá és kész.
    mint nemrég taglaltuk, a 930 elég gyorsan merül, ha használod a kijelzőt (kb 5 óra kijelzőidő) mivel amoledes, és erősebb soc is van benne, mint az ips kijelzős 830-ban, ami így sokkal tovább bírja.
    fotózni még nem fotóztam 830-cal, gondolom annyira nem jó mint a 930, esetleg itt nézz körül, meg ha BobTail erre jár, akkor bedobhatná a 830-930 összehasonlító képeit is (BobTailnek: tudod, corvinus, négyesmetró, szabadság híd).
    zenék, képek másolása: gépre dugva úgy működik, mint egy mezei pendrive, nincs itunes (régebbi arcoknak: zune :DDD )
    bár gariba még nem vittem az enyémet, de eddig csak jót hallottam a szervizről (leszámítva, hogy nem adnak fekete keret helyett szürkét ;] )

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Új hozzászólás Aktív témák