Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jengab

    tag

    válasz B.Ricsike #2815 üzenetére

    Nekem a leginkább az tetszik benne, hogy gyorsan fut a rendszer. Bármit akarok csinálni pár pillanat alatt megvan, a menüi teljesen jól átláthatóak, meg a 8.1-ben tetszik a lehúzható értesítési sáv. Másik előnye droidokhoz képest, hogy sokkal stabilabb. Gyakorlatilag kinyírhatatlan:) Bármit csinálsz működik. Max. leáll a program, ha rosszul van megírva, de ez a rendszert nem befolyásolja, meg nem lassul le, semmi. Szóval két legnagyobb előnye szerintem a megbízhatósága, és a sebessége:)

    Nekem csak olcsó Samsungom volt, de én is úgy vettem észre, hogy már anyagfelhasználásra, meg mindenre sokkal trehányabbak a samsungok, mint régen. S4et nem használtam, de ez a 930 s5el egy kategória, S4nél egyértelműen jobb minden tekintetben. S5el már összemérhető, de sebességben és minden egyébben lepipálja az S5öt is. Független véleményként érdemes megnézni a PCWorld 930-as tesztjét. Ott írják, hogy hiába van az androidban ugyanennyi ram, meg ugyanez (vagy akár kicsit jobb) processzor, egyszerűen a teszteken kevesebb pontot kap az androidos telefon, mint ez a Nokia. Szóval mondhatjuk, hogy androidban nincs ilyen gyors telefon, mint ez.

Új hozzászólás Aktív témák