Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gymnova81

    tag

    válasz tomboy0013 #13683 üzenetére

    Komoly mondat elemzési problémával küzdesz barátom.... Ki mondta hogy annak kell lennie a prémiumnak. Nem kell annak lennie, de ezt úgy harangozták be, elvileg annak lett szánva is, és az ára sem egy középkategóriáról árulkodik.Neked komolyan ez jelenti a prémiumságot? A támogatás? Mert akkor a wp os az amire nem mondható hogy nincsenek rá frissítések. Kb. 3-4 frissítést kap mire egy androidos készülék 1-et, ha kap. Az , hogy nincs wp-re egy adott app.-ból 1000 fajta, uram bocsá' nehogy már gond legyen. Wp alá meg nem kell snapi 810 meg 3GB ram sem. Ez nem esett még le? Az os a legfontosabb, amire nincs panasz, azt szeretem. Wp-k közül viszont ez az egyik olyan telefon ami a legtöbbet kellene hogy adjon, ergo ez egy prémium szintet képviselne.
    Tfery
    Ha neked nem lenne megfelelő az adott készülék használnád? Szerintem nem. Én meg majd eldöntöm meddig használom a telefonom. De azért köszi.
    Nergalos
    Szerintem elég támadólag hat a "nem elég hihető" hozzászólásod. Én nem bántottam senkit, ti kezdtétek páran a cseszekedést, holott én csak a véleményem írtam le. Ti támadtok, mintha a gyereketeket védenétek....

Új hozzászólás Aktív témák