Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gpek

    tag

    válasz Воланд #3541 üzenetére

    Először is a telefon jól össze van rakva nagyon patentul néz ki és elegáns a szoftver tud jópár dolgot (és végre tudja is nem úgy mint az android :D) de jó párat meg egyáltalán nem, ami az árhoz képest vicc.

    Mondok egy példát: Pont olyan mintha kijönne az Y sorozatú Merci amiről hatalmas promót nyomnának, hogy tuti, meg jó, az emberek 99% bízik a Merci minőségében, meg minden, csak épp nincs benne klíma, ami perszer csak nyáron derül ki, gondolná valaki hogy nincs, mikor már a gömb astrában is volt, de beletetetheted 2 millió Ft-ért, viszont csak a pótkerék alol lesz kapcsolható.
    Ez tipikus példája a Lumia 800 esetének szerintem, a 710 az más tészta.

    Még egyszer mondom, meg lehet vele barátkozni, meg lehet szokni a korlátokat, de azért ne értékeljük túl a dolgot. Egy halom infó anyag miegymás téves a neten (nem csak ezzel kapcsolatban, iphone is meg droid is, az emberek nagy része sem mond igazat, mert megvett egy 100K-s cuccot má csak nem szólja le) szóval, nem lehet azt mondani hogy nekem ezt kell hogy tudja, ennek mindent kéne tudnia. Mi az pl hogy a driveba nem lehet út típust választani, talán még tervezési stílust sem (gazdaságos, gyors mitomén). Vagy mi az hogy írok egy sms-t és bejön egy hívás közben és elveszik. Mi az, hogy egy szóban nem tudok oda állni a kurzorral ahová szeretnék? Egy hete van meg a telefon, lehet valamit nem vettem észre vagy nem jól használok, de rengeteg ilyen van ami fu ba+...

    [ Szerkesztve ]

    Gpek

Új hozzászólás Aktív témák