Új hozzászólás Aktív témák

  • domojko

    senior tag

    válasz panses #10721 üzenetére

    Nekem a szoftcsere sem oldotta meg az ujraindulás problémát. Mindennapos gond lett. Naponta többször is. Olyan is volt h több mint 5 percig nem tért magához. A windows logóig el sem jutott. A nokia felirat ismétlődött perceken keresztül. Nem tudott be boot-olni. Olyan tüneteket is produkál h az asztalon hever a telefon x ideje, egyszercsak világít a kijelző. A kikapcsoláshoz húzzam lefele. De nem kell hozzányúlni mert megoldja magától. Szintén ujraindul mert rendes. Én kezdem megbánni h ezt a telefont vettem. A windows apró faszságaival még együtt lehetne élni. De ez kezd tulmenni minden határon. Sosem tudhatom h mennyit tudok telefonálni egyhuzamban vele mert random eldobja a hálózatot. Térerő áthúzott kör. Egy kis gondolkodás 0.5-2 perc és ugyancsak ujraindul. A mai nap teleszaladt a golyóm vele, beadtan nokia care-be, erre kiderül h a adtak ki javitást az ujraindulás bug ra. Hát köszi microsoft. Tökön lövöm magam ha egy szoftverfrissítéssel elintézik a dolgot. Asszem valakit szétfejelek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák