Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Psytech

    senior tag

    Ez most hosszú lesz, de ezt a szájkarate-t nem tudom szó nélkül hagyni ami itt folyik..

    1: a cikkírónak köszönet, szerintem egy jól sikerült darabról van szó, tényleg szubjektív ahogy ígérte, de ezzel nincs gond, hogy máshogy tudnánk írni a saját készülékünkről.
    Pont mostanában tervezek egy ilyet, vagy egy 610-t beszerezni, érdekel a rendszer. Nem droid helyett, hanem mellé, ezért minél alacsonyabb költségvetésből csupán a kíváncsiság kielégítésére, és wp7-nél nem muszáj a bivaly telefon a korrekt megismeréshez.

    2: minden elismerésem a WP gördülékenységéért, de azért túlzásokba nem kéne esni a másik féllel szemben. Akassza már meg valaki a telomat, nekem 10-15 app egyidejű futtatásával sem sikerül. FC meg egy jól összerakott romon kizárt, azaz ha mégis összejön akkor az user error, hozzá nem értés, rosszul megirt app hibája, nem a droidé.

    3: a másik oldalnak, komolyan a BT-al kell dobálózni? Nem emlékszem mikor használtam utoljára, a hiánya se tűnne fel :) akkor már inkább a wifi megosztással kéne jönni, de tudtommal hamarosan az is engedélyezésre kerül, mert a hardver tudja.

    4: nekem egyedüli lehetséges problémám az sd bővítés hiánya, de azt is el tudom képzelni, hogy nem is lenne rá szükség, mert most droidon az sd-t kb a romok, kernelek, modok és témák sokasága tölti meg. Ez meg WP-n nincs.

    5: zune.. Együtt kell tudni élni vele, vagy lehet mókolgatni, hogy legyen mass storage. Engem pl sokkal jobban zavar a bing mint a zune, az ms hülye keresőjét még az ellenségemmel se használtatnám ;]

    Igazából ennyi, peace.
    Ja és ez a cikk egy Lumia 710-ről szól, nem Droid vs. WP-ről, ezt jobb észben tartani.

    A cikkírónak köszönet újfent, és sorry, ha kicsit sok lett :))

    [ Szerkesztve ]

  • Psytech

    senior tag

    válasz gzbotii #26 üzenetére

    3: én a wifi tetheringre gondoltam, ami ha jól tudom a 900 és 610-n engedélyezve van, de 800 és 710-n nem. De úgy hallottam, későbbi frissítésel meg lesz oldva, ezért annyira nem szempont. De ha már valakinek példa kell trollkodni akkor inkább ez mint BT :) de ha jól értelmezem szavaid akkor nagyjából egyetértünk.

    4: jogos, de a 710 csak 8gigás, de amire wp-n használni lehet, arra elég lehet az is.

    5: ez annyira egyén függő, engem pl kiakaszt ha rádugom aztán elkezd magától szinkronizálni. Jobb szeretem ha az irányítás az enyém, nem hiszem hogy ki tudná találni mikor mit akarok és hova. De van rá megoldás, hogy ne így legyen, szóval ez engem pl nem tart vissza a wp-től :)

Új hozzászólás Aktív témák