Új hozzászólás Aktív témák

  • Psytech

    senior tag

    Ez most hosszú lesz, de ezt a szájkarate-t nem tudom szó nélkül hagyni ami itt folyik..

    1: a cikkírónak köszönet, szerintem egy jól sikerült darabról van szó, tényleg szubjektív ahogy ígérte, de ezzel nincs gond, hogy máshogy tudnánk írni a saját készülékünkről.
    Pont mostanában tervezek egy ilyet, vagy egy 610-t beszerezni, érdekel a rendszer. Nem droid helyett, hanem mellé, ezért minél alacsonyabb költségvetésből csupán a kíváncsiság kielégítésére, és wp7-nél nem muszáj a bivaly telefon a korrekt megismeréshez.

    2: minden elismerésem a WP gördülékenységéért, de azért túlzásokba nem kéne esni a másik féllel szemben. Akassza már meg valaki a telomat, nekem 10-15 app egyidejű futtatásával sem sikerül. FC meg egy jól összerakott romon kizárt, azaz ha mégis összejön akkor az user error, hozzá nem értés, rosszul megirt app hibája, nem a droidé.

    3: a másik oldalnak, komolyan a BT-al kell dobálózni? Nem emlékszem mikor használtam utoljára, a hiánya se tűnne fel :) akkor már inkább a wifi megosztással kéne jönni, de tudtommal hamarosan az is engedélyezésre kerül, mert a hardver tudja.

    4: nekem egyedüli lehetséges problémám az sd bővítés hiánya, de azt is el tudom képzelni, hogy nem is lenne rá szükség, mert most droidon az sd-t kb a romok, kernelek, modok és témák sokasága tölti meg. Ez meg WP-n nincs.

    5: zune.. Együtt kell tudni élni vele, vagy lehet mókolgatni, hogy legyen mass storage. Engem pl sokkal jobban zavar a bing mint a zune, az ms hülye keresőjét még az ellenségemmel se használtatnám ;]

    Igazából ennyi, peace.
    Ja és ez a cikk egy Lumia 710-ről szól, nem Droid vs. WP-ről, ezt jobb észben tartani.

    A cikkírónak köszönet újfent, és sorry, ha kicsit sok lett :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák