Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    nagyon szuper kamera telefon . de most őszintén beszélgetnének az emberek a nokiárol és a maga wp rendszeréről ha nem ez a kamera lenne benne . Olyan ez a történet mintha a kamerával lehetne sikeresen elhódítani az embereket a szifontól meg az androidtól. a kamerán kívül van benne valami kiemelkedő ami jobbá vagy legalább azonos szintre hozza fel a konkurens csúcs készülékekkel. felhasználói élmény , testre szabhatóság ami jellemzi pl az androidokat. Még akkor is ha az android tényleg erőforrás zabáló. egy full hd kijelző fölösleges lett volna egy olyan telóba aminél nagyszerű élményt nyújtanak a részletgazdag képek mégy nagyítgatás mellett is ? vagy a full hd is csak egy paraszt vakítás a többi gyártónál ? akkor miért olyan gyönyörű a képük a sima hd felbontáshoz képest hogy lemásznak a képek a telóról. egyszerűen van bennük élet. Vagy ezt a telót arra szánták hogy fényképezek és töltöm is át a képeket számítógépre és azon nézegetem. olyan mintha valóban nem lenne egyensúlyba a kamera tudása a telefon többi paraméterével.Lemerem fogadni hogy a a következő nokiának lesz meg ez a koronája ahol a kamera mellett már máshol is odateszik magukat. Lehet hogy csak én rajongok a tepsi telefonokért de szerintem az 5 colt is elviselte volna a telefon ha már ilyen felbontású és minőségű képeket nézegetünk rajta. a nokia veszte eddig is az volt hogy nem követte a trendeket és most sem követi a kamerát leszámítva.

Új hozzászólás Aktív témák