Új hozzászólás Aktív témák

  • psajti

    aktív tag

    Én ezzel az egész android vs. WP vs. IOS kérdéssel úgy vagyok, hogy a t-mobile pulse után meg voltam vadulva, hogy legyen végre egy normálisabb androidos telóm így jött egy ace 2... Tökre elterveztem, hogy majd mindenféle hüleséget letöltök telepakolom játékokkal de aztán 1 hét után már csak olyan dolgokra használtam a telefont amiket nekem egy WP is bőven ki tud majd szolgálni. Nekem jelen pillanatban fontosabb a 1020 kamerája mint, hogy legyen egy olyan Droidom ami jobban el van látva appokkal de nem használom ki őket. De hát nyilván mindenkinek mások az igényei amik szerint telefont választ ezért is tartottam mindig fölöslegesnek a vérre menő op.rendszer összehasonlításokat. Mindegyik rendszernek meg van a maga előnye és hátránya. Tartsuk már tiszteletben, hogy kinek a pap, kinek a papné! Peace! :)
    Ja és pont ezen véleményem és igényeim (vagy pont igénytelenségeim??) miatt remélem, hogy hamarosan már én is megoszthatom a "pixelkirállyal" töltött hétköznapjaim tapasztalatait :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák