Új hozzászólás Aktív témák

  • Skandar_

    csendes tag

    Sziasztok

    Nemrég vettem én is egy E52 telefont. Egyelőre nincs vele nagy gondom.
    Viszont felfigyeltem egy érdekességre. Amikor átmentettem a telefonszámokat a telefonra, volt pár egyforma nevű emberke (a kártyáról másoltam át, és a régi telefonomon hosszabbak voltak a nevek, a kártyára való átmásoláskor viszont a nevek vége levágódott, így lehetett több azonos nevű emberke). Az ő telefonszámaikat berakta egy név alá. Ha megnyitom ezt a nevet a névjegyzékben, akkor ott megtalálom a számokat. Minden szám felett ott van egy cimke, hogy "Mobil".
    Nos, ha van egy kontakt-om, akinek több száma van, akkor itt meg lehet neki adni. Viszont nekem minden számhoz a "Mobil" felirat van kitéve. Ha elkezdem szerkeszteni, akkor van egy olyan opció, hogy cimke szerkesztése. Ezzel szépen át is írom a "Mobil" feliratot mindegyiknél (pl. Céges, Privát), hogy jobban lássam, mikor melyiket tárcsázom. A végén rányomok a "Kész" gombra a jobb alsó sarokban, és láss csodát: leszarja, hogy én mit adtam meg neki, simán visszaírja az összes számhoz a "Mobil" cimkét.

    Valakinek ezzel kapcsolatban valami tapasztalat? Illetve mit csinálok rosszul?

    üdv.:
    Skandar

Új hozzászólás Aktív témák