Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomcat

    őstag

    Nekem is megjött a Nokia 9PV. Kíváncsi voltam rá N8-808PV után, így beszereztem egyet most már "jóárasítva". Eddig minden tetszik, az ujjlenyomat olvasó is hibátlan, nem érzek belassulást a használata során, viszont az is tény, hogy érezhetően melegszik. A készített kép elmentése valóban kicsit lassú ha Pro módban fotózok, de a tesztek alapján rengeteget gyorsult az elmúlt időszak frissítései következtében. Bekapcsolás után nálam egymás után több frissítést is felpakolt és az újraindítást követően eddig hibátlan.

    Nem tetszik viszont hogy nincs jack csatlakozó, csak adapteres megoldás van, és nem tetszik az sem hogy a háttértár nem bővíthető. Bár az is igaz hogy 128GB sok mindenre elég, nem fog egykönnyen elfogyni.

    Az alapján amit eleinte sokan megállapítottak erről a készülékről elhamarkodottan (a bétás szoftvere(i) miatt) és az alapján amit én saját magam tapasztaltam azt tudom mondani hogy ég és föld a különbség a mostani frissített szoftverrel használva. Kellett nekik egy kis idő hogy a legfontosabb hibákat és hiányosságokat orvosolják. Eleve ebben az állapotban kellett volna ezt telefont kiadni.

    Tomcat

Új hozzászólás Aktív témák