Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz cefre00 #52 üzenetére

    Nem felvetés, tény. Ha csak a telefonkönyv, PC-szinkronizálás dolgokat nézzük, a HMD-s MTK6260 csodák, azok a 2000-es évek eleje színvonalon vannak, azaz korlátozott hosszú név, 1 szám, nincs szinkron, nincs export-import (csak rém bonyolultan), oszt ennyi.
    Márpedig ez a legalapabb dolog.

    Azoknak jó HMD-s bigyó is, akiknek a SIM névjegyzék is elég. Azoknak ez a 8110 se rossz. De aki már kihasználta akár a 6230i, akár egy későbbi, pl. 6300 által nyújtott többlettudást, annak pofáraesés volt a "Nokia" MediaTek S30+. Évek óta követem a topicot, láttam eleget. Ezt még anno megfejelték ugye a Bluetooth kihangosító nem támogatásával is, bár az a chipset hibája volt. De Nokia 225 árban akkor is rém gáz volt.

    Én arra gondoltam a 8110 ha már izomból fogja megoldani a problémát (okostelefon-OS és erős okostelefon vas), akkor legalább alap dolgokra jó lesz, de ahogy olvasom, nem.

    (#51) cefre00: érdekes, amikor tapiképernyőn volt ugyanez, akkor nem dobálták bele a pénzt, be is bukott. Orrom előtt csukták be az egyetemi kurzust is, pont a meghirdetés közben állt le az egész Firefox OS. Én nem tudok hinni benne, a webapp még tapis okostelefonon is megbukott koncepció volt, nem hogy ilyen gomboson.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák