Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz wwgolf #819 üzenetére

    Én holnap nyomok pár fotót a városban ilyet is olyat is munkából hazajövet.

    Szerintem nagyon jól bírja a gyűrődést az aksi, bár ügye nappal vaku nélkül könnyebb. Ha nem csak fotózok egész nap, akkor minimum két nap úgy hogy azért szépen nyomkodtam. Egyébként nehéz ezt meghatározni, mert ha pl videózól, felveszel vele vagy nézel rajta akkor merül szépen, attól függ te mire szoktad használni és mihez vagy szokva. Nálam jobban bírja a gyűrődést, mint az N8.

    Szubjektíve szerintem gyönyörű ez a fekete, sötét kijelző. Jó kontrasztos és gyönyörűen kiemeli a szineket. A telónak jó a fogása, a súlya inkább rásegít tenyérbe simul, mindamellett meg szép. A kamerarész nem áll ki annyira hogy rondának lehessen mondani. Méretét tekintve válóságban nem tűnik olyan nagynak a teló pont optimális a méret, kellemes tapintású kemény polikarbonát burkolattal és szépen lekerekített szélekkel. A külcsint jellemezve ha vki kérdezné, de nem kérdezte. :)

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák