Új hozzászólás Aktív témák

  • donceleger8

    őstag

    válasz amanoba #708 üzenetére

    Nem olyan nagy buli már a facebook!

    Mellesleg nekem is van profilom, és naponta benézek. Van 500 ismerősöm, de a főoldalon állandó jelleggel a neos.hu meg a napiszar stb....... képei, linkjei vannak, sehol egy értelmes hozzászólás, hasznos információ. Nem hiszem, hogy ezen 500 ismerősöm közül senkinek sem lenne mélyen szántó gondolatai, esetleg hasznos linkjei amit megoszthat.

    Jó ideje már csak játszani megyek fel, van ez a Bejeweled Blitz, na az kellemes kikapcsolódás úgy fél órára, de semmi több.
    Iwiwről már töröltem magam, és innen is fogom előbb-utóbb, mostanában olyan dolgokat is megosztok néha, amire csak rákattintottam hogy megnézzem. Erre automatikusan már osztom is meg. Ez csak utólag derül ki, amikor mások kérdezik tőlem, hogy miket osztok meg! Szerintem ez már inkább sz@rbook!

    Misály!
    Azt ugye tudod, hogy ezek a problémák csak veled fordulnak elő! De már egy ideje olvasom a problémáidat az N8-al kapcsolatban, ezek amiket most írtál csak egy töredéke az egésznek, a kérdésem az, hogy ha ennyire nem jön be, meg ennyire idegesít akkor miért nem adod el? Mi vagy te, mazochista?

    [ Szerkesztve ]

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

Új hozzászólás Aktív témák