Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silentfrog

    veterán

    válasz -Skylake- #4827 üzenetére

    Iphone Se-t cseréltem erre múlt év végén. Nem bántam meg. Nekem végig tökéletes volt kivéve amikor jött egy frissítés és az akkut zabálta valami , gyorsan merült. Nálam az Iphone kevésbé volt stabil mint ez. Most jött egy frissítés és megint tökéletes. Fura hogy valakinél totál sz@r másnál meg tökéletes. :U próbáltam rákeresni miként lehet letiltani a frissítéseket, hogy maradjon ez az állapot, sehol nem találtam rá választ. Frissítés szempontjából még az Iphone is jobb az legalább rákérdez szeretném e. Bár idegesítően sokszor, de rákérdez. Velem nem tol ki, nem indítom újra! :DD :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • BB0401

    aktív tag

    válasz -Skylake- #4827 üzenetére

    Pontosan mi a bajod vele ?

    Nekem "csak" a következők:
    - fantom értesítések (a telefon csak rezzen egyet kb napi 10-15-ször, mintha értesítés jött volna, pedig nem. Lehet, hogy valami alkalmazás okozza.)
    - random fagyások bárhol (valamikor a kijelző egésze, valamikor csak a közepe, valamikor a gombok és a kijelző is)
    - értesítések nem jönnek, vagy nem időben, jóval később (Gmail, Facebook, Messenger)
    - könnyen karcolódó kijelző (egy csiszolt, lakkozott padtól eléggé karcos lett)
    - lassú ujjlenyomatolvasó
    - az ujjlenyomatolvasó sokszor nem reagál
    - a front kamera elé valahogy por jutott be
    - a mobilnet valamikor csak úgy nem működik
    - a Wifi sokszor nagyon lassan kapcsol be, valamikor jelet sem talál

    Egyből ezek jutottak eszembe.

    Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

Új hozzászólás Aktív témák