Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _az

    senior tag

    válasz Sipi16 #60 üzenetére

    hát de... ez kb ugyanaz a készülék és a 2 telefon kb ugyanazon az áron van...
    amúgy pont hogy ezen lehet normálisabban zenélni, hiszen a 3.5 jack az elterjedt.

    összesítve inkább azt mondanám, hogy persze-persze jó kis gép ez, de rohadtul ötlettelen és semmi szükség nem volt még ezt is kiadni.

    persze ilyet nem szabad nokiára mondani a mobilarénán, csak sonyericssonra :P :D :P :D

    az

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz Sipi16 #60 üzenetére

    Egyetértek. Sokan nem tudják felfogni, hogy sok embernek nem kell 3G. Nekem sem. Egyrészt csak otthon és főiskolán internetezek, másrészt nem mindenhol van normális 3G-s lefedettség és ha van is nem olcsó! A videótelefonálás nem izgat, mert drága és ingyenesen lehet webkamerával msn-en vagy skype-on keresztül. Nekem is zenehallgatásra, ritkán fényképezésre kellett telefon és tetszenek az érintős megoldások is ezért vettem KP500-at. Azért nem is sürgetik a teljes lefedettséget nálunk mert valljuk be pár techhomin kívül nem mindenkit érdekel a mobilon való netezés. Nem Japánban élünk. Akkor lenne érteleme itthon is ha lenen normális tarifacsomag és mindenhol lenne 3G-s net ahol van mobilhálózat (puszta közepén pl.) Akkor lenne értelme modemként akár laptop mellé is. Nekem bárki mondhatja de nem kényelmes egy QVGA de egy nagyobb kijelzőn sem netezni inkább PC-n. :DDD
    Sok telefonon is ott a dupla kamera, de ki az aki videótelefonált is vele? Szerintem nem sokan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák