Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PiTM0N

    tag

    Sokan írtátok, hogy 1-2 órával már írják a negatív értékeléseket, de meg sem ismerhették a "javát" a játéknak.

    Szerintetek mennyi időt kell valakinek "játszania" egy olyan programmal, ami félóránként, óránként összeomlik, az irányításnak köze nincs hozzád (pl a hajók, főleg amikor a légkörbe leereszkedtél), vagy hogy egy sima Alt+Tab azonnal megöli a játékot, azért hogy elfogadható legyen a negatív értékelése.
    Vagy nem elég egy negatívra az, hogy a fejlesztő simán az arcába hazudott mindenkinek, és szégyen mód matricázzák át a dobozokon a besorolást? Persze sokan vannak, akik azért adják a dislike-ot mert teljesen el vannak tévedve, de én a 60 euróért nem egy Steam Early Access színvonalat vártam. Ez a játék nagyon klassz LENNE.

    Batman: Arkham Knight.

    Azt is jól lehúzták, mert - mondjuk ki - fosul volt kivitelezve (a jó ötlet). Annyira fos volt, hogy le is szedték Steamről, majd a nagy javítás utáni Relaunch-ot követően, (nagy meglepetés) még mindig a bőven problémás kategóriában maradt.

    Ezért nagyon szomorú ez a játék szerintem. Biztos nagyon klassz és érdekes lehet, ha azon kiválasztottak között vagy, akinek úgy működik a játék, ahogyan azt beharangozták hogy működni fog. De -én- nem voltam szerencsés és a defunktos verzióhoz való kulccsal játszottam. :(

  • PiTM0N

    tag

    válasz SylverR #179 üzenetére

    Nekem is Nv kártyám van, de a gpu márkája nem kifogás egy szar (itt nem játékmenetre gondolok) termékre.

    Javítsatok ki, de úgy tudtam a NMS PC játéknak indult, így szerintem pláne botrányos amit nyújtottak. Milyen érdekes, hogy pre release testingre a sajto csak PS4 kulcsokat kapott nem? Csak nem lehet hogy tudtak a PC verzió összecsapottságáról?

Új hozzászólás Aktív témák