2017. október 18., szerda

Gyorskeresés

(#1) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Én már mindent csak pletykának veszek amíg a nagy N nem mondja hogy de márpedig ugy van :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Szóval ha fogom a nálam lévő Switch-et, és elviszem hozzád kipróbálni, arra is azt mondod, hogy pletyka csak? ;]

Természetesen elviekben. :D

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Hát előbb hozd ide, aztán majd meglátom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hír frissítve. :U

Live-Die-Respawn

(#5) cyberwarfare

cyberwarfare
(őstag)

1000 dollár? Biztos nagy sikere lesz.

(#6) Infernohun válasza cyberwarfare (#5) üzenetére

Infernohun
(kvázi-tag)

Gondolom a hordozhatósága miatt ennyi.EU-ban az ár +20-30k több...

(#7) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Írtam a hírben is, hogy placeholder, vagyis ideiglenes árak voltak fent az oldalon.

Live-Die-Respawn

(#8) cyberwarfare válasza Infernohun (#6) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Valahogy nincs előttem, hogy itthon az emberek 350k körül vesznek egy nintendot. :)

(#9) Infernohun válasza cyberwarfare (#8) üzenetére

Infernohun
(kvázi-tag)

Nem is lesz annyi,150k max szerintem,vagy ha még is 200k felett lesz várunk vele karácsonyig.

(#10) b. válasza cyberwarfare (#5) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Nem valódi árak vannak feltüntetve. jelenlegi infók alapján 400 Font lesz az ára, remélhetőleg Euroba is annyi lesz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#11) rottenbull válasza b. (#10) üzenetére

rottenbull
(senior tag)

400 font az biztos nem annyi lesz euroban, hacsak be nem szakad a font az euro ala addigra.

(#12) b. válasza rottenbull (#11) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Altalaban Nintendonal igy szokott lenni az arazas. Én olyan 120 K körülre varom.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#13) Televan

Televan
(PH! kedvence)

60k -t adnék érte.Többet nem, akkor már PS4pro inkább. :)

Milyen videókártyát vegyél? Ne tőlem kérdezd! Magam is tanácstalan vagyok.Hol ezt,hol meg azt venném!

(#14) b. válasza Televan (#13) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Ez nem asztali konzol első sorban,hanem egy kézi, ami képes asztali funkciókra. Tehát PS 4 pro más kategória. Érdekes lesz a buszon vagy a vonaton vinned magaddal egy 220V inverterrel és egy 32" Tv vel.

(#15) szupermacs válasza Televan (#13) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)

Milyen címek vannak, amik megérnek 60K-t? Nekem még így is inkább egy PS3 vagy X360 abból a pénzből.

A frissítéshez: ki gondolta volna, hogy kamu? ;]

(#14) b.: Én egy táblagépet sem cipelnék magammal csak azért, hogy kockuljak rajta utazás közben.

[ Szerkesztve ]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#16) b. válasza szupermacs (#15) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Azért van 60 millió ember, aki ezt nem így gondolja :) ( 3 DS)

(#17) szupermacs válasza b. (#16) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)

Nagyon nem én vagyok a célcsoport. Viszont a kérdés még él.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#18) indaboy

indaboy
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Mikor láttam a reklám videót egyből bejött :). Előrendelhető, 100K+posta. Annyira nem vészes. Ha azt nézem hogy kézi konzol, amit TV-re lehet kötni.
Az megint más kérdés hogy a játékok mennyire lesznek túlárazva hozzá az első időben.
Valamint a mobilitás, lehet-e a dokkolót külön megvásárolni, ha pl. gyerek karácsonyra kap egy gépet, és mondjuk nagymamához is el szeretné vinni megmutatni, vagy ott is szeretne TV-n játszani, elég ha csak a konzolt viszi és rácsatlakozik, ott folytatva a játékot, ahol abba hagyta. Vagy plusz kontrollert venni hozzá? Értem én, de a fene tudja. Aztán hogy ha tv-re kötve Wii-ként csak a joy-t használva lehet-e mondjuk interaktív játékok futtatására, mint pl tenisz, bowling, stb.
Valamint a multifunkcionalitása is felmerült bennem. Többre is képes lesz-e mint csak játék? Úgy értem hogy lehet-e rajta mondjuk adathordozóról filmet nézni, zenét lejátszani, fényképet megnézni, internetezni rajta?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=indaboy

(#19) b. válasza indaboy (#18) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Az ár jó, a játékok biztos el lesznbek szállva eleinte. Dokkoló külön vásárolható lesz. maga a gépen lévő két irányító rész ugye egy kontrollerré alakítható asztali módban és a videóban is ott van egy másik sima Kontroller, olyasmi, mint a WII U pro joystic.( lehet az is jó lesz hozzá).
Szoftver rész még kérdéses, de Netfliox elméletileg menni fog rajt, ami előrevetíti a filmek lejátszását is talán. meglátjuk.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.