Új hozzászólás Aktív témák

  • Amit eddig láttam a Switchről meg olvastam: hát tetszik! :B :D S úgy néz ki, hogy talán nem is lesz olyan gyenge, mint gondoltam. Dokkolva már tényleg megközelíti az Xbox One teljesítményét, ami szerintem nagy előrelépés egy hordozható konzolnál. :K

    Viszont ami nem tetszik, az az akksi. :(( Tudom, max fényerőn és beállításokon van, de legalább az a 3 óra lenne meg. Persze nyilván ez nem fogja eltántorítani a rajongókat és a vásárlókat, de én ennyi pénzért azért egy kicsit többet várnék(vagy cserélhető akkut).

    Aztán a másik az ára + a játékok ára. Az Amazonon elnézve 50 - 60 dollár körül vannak(a Mario Cart is!). Na most nekem PS4-re a legdrágább játék a Dark Souls 3 volt, 36 Euro. Azért sok játék megvételénél már nem utolsó szempont.

    Azért remélem, hogy idővel olcsóbb lesz a Switch(meg a játékok) és több jó játékot is kiadnak rá(GTA-k is jöhetnének, vagy jöhetne a hamarosan megjelenő Kingdom Come: Deliverance), mert akkor tényleg egy jó vétel lehet. :)

    Tényleg kívánom a Nintendónak hogy sikerüljön az áttörés és élénkítse fel egy kicsit a piacot. :))

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák