Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tabela

    tag

    Szerintem pedig ez egy létező igény. Pl. az én igényem... A magam részéről kifejezetten keresem a kis méretű, de kompromisszum mentes telefonokat. (47 éves, 189 magas férfi vagyok)
    Korábban volt majdnem az összes Sony Compact-om, de sajnos a Sony valahogy nem akarja követni a piacot kijelző/előlap arány dolgában. Volt Samsung Alpha is, de az azért inkább közepes hardverrel volt szerelve és vételi problémák is akadtak vele bőven. Az S6 Edge-et pl. nagyon szerettem, főleg a green emerald színe és az elfogadható mérete miatt, de aztán eljárt az idő felette. Próbáltam különféle iphone-okat is, de nem tudtam megszeretni őket (mindig is taszított az Apple féle tömeghiphózis, főleg a rengeteg tök egyértelmű lehúzási céllal beépített korlátozás, amiről megmagyarázzák, hogy az nekem jó). Az Essential PH-1 pedig egy idő után a Qi töltés (ill. annak hiánya) miatt ment a fiókba.
    Az S10e-t drágállottam persze, de annyira örültem, hogy egy csúcskészülékből végre kiadtak kisebb méretű változatot, hogy úgy döntöttem, mégis lecsapok rá. Nem bántam meg, nagyon bejött, most egy ideig ez lesz a favorit... Csak egy kicsivel lehetne még kisebb. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák