Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    "élvezetes harcrendszer"

    Mondjuk én nem vagyok egy nagy játékos, ebbe olyan 15 órát raktam bele de szerintem a legrosszabb harcrendszer amit próbáltam.
    A bal joystick-kal fuss el az ellenfél elől mert az real time támad folyamatosan (nincs időlassítás hogy kiválaszd mit szeretnél csinálni), közben a bal oldali 2-4 gombbal válaszd ki hogy milyen támadást szeretnél (de nem úgy hogy mindegyikre egy van kiosztva hanem görgessed oldalra), és közben a jobb oldali gombbal okézd le, és közben még mivel ezzel sokszor elmegy egy csomó idő és a szörny ideje "lejár" vagy elfárad, a hátsó ravasszal válts át egy másik szörnyre ahol kezd ezt az egészet előröl. :P Ja és boss figthban az ellenfél ráddob ilyen pusztító csapásokat ami ellen figyelmeztet a játék tehát, akkor gyorsan pörgesd vissza a támadást "defend" opcióra és okézd le a jobb oldalon. :C
    Nekem ehhez 2 kéz kevés volt.

    Az külön vicces mikor mész az útvesztőkben (erdő, alagút stb) és kb 20 méterenként van egy szörny aki arra vár hogy megküzdj vele. Ok, legyőzöd, mész 10 métert hátrafordulsz és már vissza is spawnolt a helyére hogyha vissza akarnál menni akkor megint küzdj meg vele. :(

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák