Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    válasz hackeeeee #2 üzenetére

    Én nagyobb megszakításokkal de játszok vele. De ahogy te is írtad a játék tele van kis gyökerekkel akik állandóan lökdösnek. A Team Escape az jól sikerült, 4 játékosnak kell menekülni a zsaruk elöl egy adott pályán úgy hogy idő elött mindenki beérjen a célba. Itt nincs helyezés mindenki ugyan akkora jutalmat kap, csak egy a cél hogy mindenki beérjen és ne kapják el. De az IQ szint és az átlagos játékos életkor itt megmutatkozik. Mert a 12 éves hülye gyerek a 20-as IQ-jával képtelen felfogni ha engem kilök és én felkenődök akkor lehet hogy elkapnak a zsaruk. Ha meg már nincs respawn lehetőség mert elfogyott akkor én kiesek de így a többiek kevesebb XP-t, pénzt kapnak a végén. Természetesen minél többen esnek ki annál kisebb a jutalom.

    A játék meg 1-év alatt annyit hozott össze hogy: 1 meglévő pályarész feloldása, tuning lehetőség, team escape, gyémánt gyűjtögetés, éjszaka bevezetése. Asszem mindent fel is soroltam. Ez kb 0. Ezeket az első két hónapban meglehetett volna csinálni csak hát EA-ról beszélünk.

    Amúgy én már nem is játszok versenyeken mert az idegrendszeremet teszem tönkre. A sok csaló meg hülyegyerek sajnos ezt is elrontotta.

  • Ryder62

    őstag

    válasz hackeeeee #7 üzenetére

    Én is ennyit játszottam vele mostanság. Minden nap összegyűjtöttem a gyémántokat meg mentem 2 team escapet. Ennyi. Bár csak két hete hogy újra elkezdtem de már megint abbahagytam. Jah és ahogy kolléga írta az előbb, olyan sok xp kell hogy az már fájdalmas.

Új hozzászólás Aktív témák