Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz huskydog17 #3 üzenetére

    már évek óta felcsillan a remény, hogy "az ea magára talál", aztán folyamatosan csak pofára estem :( szerintem most sem lesz ez másként... nálam totál elfogyott a beléjük vetett bizalom... nem értem miért nem néznek meg mondjuk egy forza-t és merítenek belőle: nem a millió effekttől és agyelszállós 200-al driftelve kanyarodós hülyeségtől lesz jó egy autóverseny... lehetne olyat készíteni, ami a hétvégi sofőröknek is kellemes arcade kikapcsolódást nyújt, de a szimulátorrajongók is megtalálják benne a nekik való beállítást

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Apollyon #32 üzenetére

    na ja, az is jó volt, de ott is olyan irányba vitték a fejlesztést a második résszel, ami nekem nem jön be: ilyen szociális baromságokkal telenyomták... ha autóversenyt indítok, akkor én speciel nem sims-re vágyok :DDD ...és itt a run-nál is kezdenek elrugaszkodni a versenytől ezzel a rohangálós valamivel...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz huskydog17 #39 üzenetére

    nekem autós játékból 2 nagyon esélyes idei vétel: f1 2011 és forza4... ez a nfs meg talán akkor jöhet számításba, ha lesz belőle demó, vagy ki tudom próbálni és megtetszik... mellesleg már nagyon akciós áron lesz :K utána talán kicsit visszanyernének a bizalmamból ea-nél... én speciel a carbon-nal kezdődően csak csalódtam... a shift mondjuk elment még egy darabig a drift módot leszámítva és azt a tényt, hogy az már nem nfs... az nfs nekem a féktelen száguldásról, gyönyörű kocsikról/tájakról és 5*-os játékélményről szólt... arcade száguldásról, ami nem csap már át ilyen hot pursuit-es 200-al, driftelve kanyarodós valamibe :(

    ui: majd eldől, hogy nfs run, vagy rum lesz a pénzemből :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz huskydog17 #43 üzenetére

    nem volt rossz a tdu1, de nekem túl "steril" volt a játék és elég gyorsan monotonná vált... nagyon szerettem a régi nfs sorozatot: anno rengeteget játszottunk p166-on az nfs2se-vel (ami már támogatta a 3dfx kártyákat) split screenben és onnantól kezdve minden rész megfordult nálam... igazából én is úgy vagyok vele, mint sokan: underground2 után a mw és shift még úgy-ahogy bejött, de ezek már nem azok az nfs-ek voltak, amiket szerettem... ezek az épített versenypályák és halálos iramban-stílusú versenyek nem illettek igazán a képbe... :( a mostani hot pursuit-tal pedig néhány alapvető problémám volt: a taknyon-csúszós kanyarodás, az elnyomhatatlan animációk és különböző gyerekbetegségek... az irány jó lett volna, de a kivitelezés nem tökéletes... (ha ezen jól faragnak, akkor talán lehetne még jó nfs)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák