Új hozzászólás Aktív témák

  • ithomas

    őstag

    válasz heihachi #8 üzenetére

    Nekem ÉLMÉNYRE jobban bejött mint a Forza3.

    A Forza 3 szebb,folyamatosabb(gyakorlatilag reccenés mentes 60fps) de akinek nem az autók órákon keresztül való piszkálgatására lesz merevedése, annak egyszerűen unalmas.
    Ja és a Forzában semmi sebesség élmény nincs ehhez képest.
    A nagyon arcadeos dolgokat én se szeretem,de azért a Shift azon már túllépett, persze szimulátorhoz semmi köze, de pont emiatt az átmenet miatt tetszik nekem, akárcsak a GRID tetszett anno.
    Megfogott a belső nézet igényessége és kidolgozottsága, ahogy remeg a kasztni, ahogy csikorognak a kerekek..van benne adrenalin.
    A Forza 3-ban ehhez képest ez (számomra) tökéletesen hiányzik.
    Koccansz egyet figyelmeztetés,kimész 0,5 másodpercre az útról figyelmeztetés, bármit csinálsz figyelmeztetés és tekergethetsz visszafele mint az őrült hogy jújj, pont az optimális íven maradj mindig minden körülmények között.
    Ez nekem unalmas..nem élvezetes..kb olyan mintha folyamatosan matekoznom kéne, pedig én szórakozni akarok.

    Jahh és mielőtt bárki nekem esne,ez az ÉN véleményem, én is tiszteletben tartom másét, nem kell miatta leugatni ,akkor sem ha valaki szerint a Forza 3-hoz képest a Shift csak egy kvarcjáték... :D

    Real eyes realize real lies!

Új hozzászólás Aktív témák