Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    Én meg remélem hogy a Forza lesz a fő csapásirány! Még mindig játszom vele!

    Az NFS meg már nem fogja hozni azt a régi feelinget, mert már nem nagy téma egy ferrarit, vagy porschet vezetni különböző digitális környezetben. Másrészt meg mi is felnőttünk. Akik akkor gyerekként játszottunk az első részekkel és csorgott a nyálunk a 300 x 200-as felbontásra. Meg hogy melyik egyenesben tudjuk elérni a 300-at. Szép idők voltak, de nem lehet folyton a régiekhez ragadni :)
    SZVSZ Már nem ez a nagy szám, hanem inkább a kezelhetőség, élethűség, meg a sok autó, és alkatrész. Hogy sokáig kitartson és ne csak egy hétvégés játék legyen, mint a mostani NFS-ek...

    Senkinek sem szeretnék a lelkébe gázolni ezzel, és ha mégis megtettem, akkor peace :R

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

  • Gomez86

    őstag

    válasz {Zodiac} #5 üzenetére

    LFS: 1et értek (játszottam vele sokat :R ), de szerintem sajnos soha nem fognak csinálni mondjuk egy Forza háttérrel rendelkező játékot olyan részletes fizikával. Hiszen ha belegondolsz, mire megterveznek minden autót, és utána még azt hogy pl egy nagyobb motor miként változtatja meg a súlyelosztást, vagy a lengéscsillapító terhelését az nagyon sok idő lenne (talán ezen matyiznak annyit a GT szakemberei is).

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Új hozzászólás Aktív témák