Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz Mister_X #12 üzenetére

    Én az Underground 2-t próbáltam annak idején, nem volt egy nagy élmény.
    Kb ugyanúgy reagált rá, mintha a nyilakra tehénkedtem volna, fokozatosságnak nyoma sem volt.
    Egyébként szánalom ez az NFS széria.
    Egyedül kézikonzolon tudok elkepzelni hasonló színvonalú és tartalommal bíró gammát.
    A pár perces bohóckodásra épp megfelelő, de ezen kívül a végletekig lerágott csont.
    Aztán lehet, hogy nem a széria lett gagyi, csak én öregedtem meg:DDD

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • iMaverick

    addikt

    válasz Mister_X #12 üzenetére

    Nem igazán értem, hogy ha egy autós játék "szimulátorosabb", a másik meg "csak" arcade-osabb, akkor miért ne használhatná a user a kormányát? (Oké, értem én, hogy írod is, hogy majd biztos meg lehet oldani.) Vagy máshogy kérdem: miért NE szeretné használni, ha már autós játék fan?

    Pl. térjünk át a repülőgépszimulátor játékok világába... A joystick támogatás ott is alap, nemde? Pedig ott is eléggé széles a paletta: mondjuk egy Falcon 4.0 az eléggé szimulátoros, de egy HAWX (szerintem) inkább arcade. Viszont ha jól tudom, mind2ben megy a joy...

    Persze aztán a megjelenésig lehet korrigálják ezt a jelenséget. (Gondolok itt arra, hogy ez plusz hype-ot jelent: hisz még olyanokat is "érdekel" a dolog, akik nem igazán célcsoport. Ezért is maradok a BF4-nél. Működik az egér+bill kombó. ;] )

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák