Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Na én is beállítottam a streamet. Úgy döntöttem, hogy ezúttal kipróbálom a Mixert. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Nos azt el kell ismerni, hogy magát az előadást nagyon hangulatosra meg tudják csinálni! :)

    Látom nagyon nyomják a Gamepasst, ami szerintem tiszta jó, főleg hogy most ilyen olcsó. És raknak is bele jó címeket szerintem. Remélem tényleg jobban ki fogják bővíteni PC-n is, mert azon eddig nem sok dolog játszható vele.

    És végre itt az egér-billentyűzet támogatás! Kezdetnek nem rossz, de azért elvártam volna pár Microsoftos címet is köztük, mint pl. a Sea of Thieves, Halo vagy Age of Empires Xboxra(valljuk be erre sokan vártak). Sőt, amúgy én abban reménykedtem igazából, hogy a Pubg-val fogják demózni és hypeolni(párhuzamosan PC crossplay-el bejelentve, ahol mondjuk limitálva van az FPS), úgyhogy meg is lepődtem, hogy az nem volt ott említve.

    Az új stúdiókhoz annyit, hogy megint 2 új indie stúdió, ami ki tudja milyen kaliberű játékokat fog szállítani, de ha a State od Decay 2-ből indulok ki, akkor nem fűzök hozzá világmegváltó reményeket.

    A mixerről: hát szerintem a twitchhez képest buta. Nagyon minimalista felület, nincs pl. mozi mód, a chat pedig katasztrófa. Én biztos kivenném ezeket a bazinagy emojikat belőle, folyton csak azt látom hogy GG, HYPE, csillag...tele van spammelve az egész és az ég világon semmit nem tudsz meg belőle. :((( Én biztos maradok a twitchen vagy a youtuben legközelebb.

    Összességében megint az a baj, hogy az előadás pazar, de megint nem látok új Microsoftos komoly játékokat.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Neoteric #13 üzenetére

    Hát nagyjából ugyanazt, mint Playstation 4-en. A fejlesztő dönti el, hogy implementálja -e a játékba ezt az opciót. Bármilyen egér és billentyűzettel működik majd elvileg - kivéve talán, aminek speciális firmwareje van, mint az én Fnatic Rush Prom, legalábbis PS4-en nekem nem ment - azonban a Razer a hivatalos partner és tőlük is lehet venni.

    Itt egy lista, mely játékok fogják támogatni: Xbox One Keyboard and Mouse Support Coming to Fortnite and More

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák