Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz dilipok #2 üzenetére

    +1
    Én mondjuk már nem MMO-zok, de hiányzik... WOW wotlk volt a csúcspont, a CC-vel keveset játszottam és nem tetszett, a panda nem lett rossz, de nem köt már le... Guild Wars 2-nek nincs End game contentje, és a pve része nem olyan mitn a wownak. A neverwinter meg a legszebb mmo amit láttam, simán veri az Elder scrolls online, de itt meg a tesztekből az jött le, hogy ez nem is egy MMo, vagyis hogy az, de inkább solo és egy cső MMO, arra meg ott van a Path of Excile.
    Remélem a Titan tud vmi újat hozni, egy wow szebb köntösbe más világban nagyon jó lenne, ugyanolyan harcrednszerrel, pve-pvp résszel, és item áradattal.

    Az Aion milyen amúgy? Ahogy néztem olyasmi mint a wow, csak másabb harcrendszer és nem is szebb nála.
    A Tor állna még hozzám a legközelebb, de ott meg ugye pay to play rendszer nem tetszik, inkább vmi csökkentet havidíj lenne, vagy full free to play.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • Raysen623

    addikt

    válasz dilipok #14 üzenetére

    Nézd a játék a cry engine 1.0 egy módosított változatával fut tudtommal....nem egy mai darab már az sem, de még mindig szépnek mondható, és egy MMO-nál bőven elegendő....ami baj lehet vele a több száz emberes pvp harcoknál szokott lenni....lag és akadozások, de F12-vel ez is javítható valamennyire:D

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz dilipok #16 üzenetére

    Mivel volt hivatalos e-mail mindenkinek, hogy az NCsoft bezárja EU-s részlegét és átadja a gameforge-nak (ők üzemeltetik a TERA-t is), ezért véleményem szerint alaptalan a felháborodásod (feltéve hogy jól értelmeztem az általad leírtakat), és a helyedben én örülnék hogy ennek ellenére visszaadták az accomat:D
    Magam részéről időben migráltam, így veteran-ként több könnyítést és pluszt kapok most f2p-ben:D
    Egyébként még 2.0-ban volt egy jelentősebb grafikai update a játékban, most jön ugye a 4.0, ebben megint van finomítás, különösen ami az UI-t illeti. Szerintem tetszetős...legalábbis csili-vili, de legalább működik :DDD

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák