Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz OC #29 üzenetére

    A probléma az, hogy az ilyen cikkekhez, vagy bármilyen wifis cikkhez beküldött hozzászólásokból kiderül, hogy mekkora tudatlanság van a fejelkben, és azt gondolom, hogy ezen változtatni kéne. Jönnek a felháborodott hozzászólások, hogy 300mega van ráírva, azt a "legjobb" esetben is csak a felét, harmadát tudja, szemét gyártók átverik az embereket, meg parasztvakítás stb.

    És pont erről van szó, hogy attól, hogy mellette állok, még simán előfordulhat, hogy bizony az elméleti maximum is csak 200mega és nem 300, és így már eléggé más a gyerek fekvése.

    Szerintem a mérések pontosságát, összevethetőségét, értékességét igenis lehet növelni még akár RF doboz nélkül is, nulla beruházással, ezt le is írtam az előző kommentben.

    "Ezek a cikkek nem a szakmának készülnek, hanem a usereknek."

    Nem is a "szakma" von le belőle hibás következtetéseket, hanem a userek. :)

    Én mindig azon a véleményen voltam, hogy nem a több információ a baj, hanem a kevesebb. Engedtessék meg nekem, hogy én kinézzem az itteni olvasókból, hogy képesek megérteni ezeket a különbségeket, ha azt elmgayarázzák nekik. Sőt: jóhiszeműen az egészséges műszaki kívnácsiságot is feltételezem az olvasókban, akik egy műszaki területtel foglalkozó szakportálra tévednek.

    Érdekes, hogy a logout-on néha kifejezetten erős és jól átgondolt méréseket felvonultató cikkekkel lehet találkozni, amik sokszor pontosabbak és árnyaltabbak. ÉS az elismerő hozzászólásokból számomra az derül ki, hogy igenis komoly igény van ezekre a cikkekre, és hogy ezt a gyakrolatot át kellene ültetni a pH!-s, arénás stb. cikkekbe is, legalább is az ilyen feltáró jellegűekbe mindenképpen.

    Egyébként akit nem érdekel, vagy nem tudja értelmezni, az átugorja :)

    Dchard

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák