Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz b. #239 üzenetére

    "Sajnos, ezért tart itt az egész ahol tart, kellene egy kis igényesség a vásárlóerőben."

    "Kinőni az igényességet meg nem lehet, maximum elfogadni az igénytelenséget. Ha ezek a grafikai kompromisszumok exkluzív játékfelhozatal mellett lennének engem sem érdekelne, mert el kellene fogadnom, nyelnék egyet,hogy máshol nincs jobb csak itt tudok ezzel és így játszani."

    Egy vásárlás esetén a nem vásárlás mindig alternatíva. Nem kell elfogadni az "igénytelenséget".

    Egyébként a te értékrendszeredben melyik Halo 1 játékos az igényesebb és miért? Van 1 xbox classic, 1 xbox 360, 1 pc és egy xbox one.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • mildwood

    tag

    válasz b. #239 üzenetére

    Nem hisztizni akarok, csak nem látom értelmét a problémádnak. Nem tetszik nem veszed. Mégis sokkal többen megvették mint mást. Amúgy igaz remastered verziók, de ne hagyjuk már ki az Uncharted 1-3-at, god of war, last of us, until dawn, bloodborne játékokat. Nekem nem volt ps3-am, 60 fps-el meg bem rossz unchartedezni akármennyire remaster. Állítólag amúgy ez az év a PS4-é lesz, bár majd hiszem ha látom, de tegnap pl Bloodborne-oztam és azt az érzést meg hangulatot sem fogja soha semmi más visszaadni. Olyan kidolgozottság sincs az n64-en vagy dreamcaston, mert akkor nem lehetett. Nem is volt 50 giga egy játék, negyedennyire sem volt túlkomplikálva, nem ment csilivili oprendszer, csak ment, mint pista bácsi szekere :D...patchek meg multiplatformon sajnos bevett dolgok. Ismét ellenpélda, bloodborne goty-t beraktam és vártam a "nagy patch" halmazt. Lehúzott 190 megát! és ennyi. Igaz Goty, de raktak bőven tartalmat abba is. Nem akarok vitázni meg személyeskedni, csak úgy írtál mintha a mi(konzolosok) hibája lenne, hogy ilyen a PS4. Még 2 dolog és végeztem. 130 ból összeraksz egy gépet, ha ügyes vagy még találsz minőségi alkatrészeket is ennyiért, de megint a grafikával érvelsz, utána azt írod nem érdekel a nintendonál a grafika csak az exkluzívok...? PS4-et talász garival 70-ért. Nem folytatom. A másik, hogy a Neo (ha létezik és az lesz amit írtak), akkor sem új Gen lesz, hanem VR-ra frissített PS4. Előre erről felesleges beszélnu, majd E3 után úgyis felrobban egy topik ezzel.

    P

Új hozzászólás Aktív témák