Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz ollie #665 üzenetére

    (Pass, Smart Switch, Smart Things, Game Launcher, Cloud, és még ezer dolog)

    Egyiket sem használtam soha Samunál. Pl nem játszok telón, arra ott a PS4-em meg a PC-m.
    Az írisz szkenner nálam sötétben nem igazán működött, az ujjlenyomat olvasó is volt, hogy csak többszöri tapizásra lett jó. Nézz egy vidit az OP6 arcfelismerőjéről. Azt hívják sebességnek.

    Nem szemellenzős vagyok, látom amit látok és amit láttam az eddig mind tetszett ennyi pénzért. Ismétlem, ennyi pénzért. 170k-ért ami az S9+ esetében mennyi is volt megjelenésnél? Na ugye. Bőven 100k-val többe van az S9+, de azt nekem senki ne magyarázza meg, hogy az tényleg annyival többet is ér.
    Miből van aranyból? Ha nem lenne rajta a Samsung név fele annyiba kerülne.
    Még azt sem mondhatod, hogy jobb hardver van benne mert nem... ugyan az a kettő.

    Én örülök neki, hogy meg vagy elégedve a Samu-val, azt tudom hogy nekem többet nem lesz. Pedig egy időben én is Samu párti voltam és leszóltam a többi márkát.
    Már belátom, hogy egy sokkal olcsóbb teló is ki tudja elégíteni bőven az ÉN igényeimet.

    Cloud-okkal meg játszon az aki nem félti a cuccait. Nekem minden képem, videóm, iratom le van mentve külső HDD-re amit nem nézeget senki az interneten a hátam mögött.
    Azt a tárhelyet a szolgáltató akkor zárja be amikor akarja és egy szavad nem lehet, hogy elveszett a sok pucér képed amit feltöltöttél. :D :))

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák