Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz AuraSync #655 üzenetére

    Az írisz scanner pont sötétben működik a leghatékonyabban. Ha fél méterről leejted, az OP6 is törni fog. Az olcsó kínai hogy jön az S7-hez, hogy az már Oreoval jön ki? 2 éve létezett Oreo? Nem. Akkor milyen érv ez? Az Viszont az S7 is a legújabb androiddal jött (mint minden csúcs Samsung), amikor megjelent. Amúgy meg pont a telefon köré épülő dolgok miatt jobb választás a Samsung (Pass, Smart Switch, Smart Things, Game Launcher, Cloud, és még ezer dolog). A fólia speciel egyáltalán nem érdekel, mert rontja a kijelző minőségét, mint ahogy a filléres tok sem, amit adnak az OP-hez (inkább veszek egy minőségi tokot). Pont azért adják, hogy elájuljál tőle, és ezzel elveszik a figyelmed a lényegről, miszerint nulla előrelépés történt az elmúlt 2 évben a OnePlus készülékeknél. A szállítás sem értem hogy jön ide, bárhonnan rendelsz egy Samsung csúcs telefont, ingyen fogják kiszállítani. Notch? Jézusom, az évszázad legrosszabb dizájnja, csúnya és értelmetlen. Többnyire nem létező érvekkel jössz.

    Én nem azért írtam amit írtam, mert vitatkozni akarok, de ha valótlan dolgokat írsz arra muszáj válaszolnom, hogy ne vezess félre másokat. Imádom a OnePlus készülékeket (mint írtam volt OP3 és OP5 is), de ne legyünk már szemellenzősek, nem véletlenül annyival olcsóbb, mint más gyártó csúcsmobilja.

    ***

Új hozzászólás Aktív témák