Új hozzászólás Aktív témák

  • snots

    tag

    válasz gbors #104 üzenetére

    A mostani az első olyan eset, hogy ennyire hiány van bizonyos dolgokból, mellesleg nem a GPU az egyetlen , próbálhatsz venni 12-16 magos "új" Ryzent is, nem nagyon fog sikerülni. Ezeket a dolgokat véleményem szerint leginkább az eléggé hülye piaci helyzet szülte meg, értem ez alatt, hogy az nVidia és az AMD is erős késztetést érzett, hogy a versenytárs előtt piacra dobják a terméküket, hogy aztán arra izguljanak rá az emberek. Azóta sem sikerül eleget gyártani belőle, a bányászok meg már évekkel ezelőtt is nagy tételben vették a játékkártyákat, akkor mégis jobban sikerült átvészelni a dolgokat. Azt meg, hogy oda adják el, ahol nagy tételben azonnal megveszik, sokszor a gyárból, tehát még hajóra sem kell rakni, etikusnak ugyan nem nevezném, de érthetőnek igen. (mert mintha mi nem ugyanezt csinálnánk hasonló helyzetben, ez üzlet, nem anyu, hogy jó fej legyen velünk) Mondom mindezt úgy, hogy igen, én is szeretnék venni videókártyát, de teljesen reménytelen jelen pillanatban.

    Fel lehet hozni példának a PS5 és Xbox Series X hiányt is, mert hosszú távon az pedig a konzolok halálához fog vezetni. Senki nem mondott semmi olyat, hogy sz*r konzol, éljen a PC, én legalábbis biztos nem, ezt már te költötted hozzá. Én pusztán annyit jegyeztem meg, hogy kb. 25 éve, minden egyes évben eltemetik a PC-s játékipart, az meg köszöni szépen és azóta is jól érzi magát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák