Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz mike1334 #97 üzenetére

    Ez nem így működik.

    Tudom, hogy nem így működik, hát tapasztalom kicsi korom óta.

    "Kívülről" biztosan teljesen igazságtalan, de hidd el, hogy muszáj tényeken alapulnia, különben azon kapod magad, hogy a semmiért Te is kapsz 20 évet, mert valaki szerint így "igazságos".

    4 kameraszögből, FHD minőségben készült videó, ahogy fényes nappal laptopot lop valaki az úgy elég tényeken alapul? :DDD Ilyenek ezek a semmik, na. Ilyen semmiből van 4 eset, egyik esetben 600k körüli volt az érték, nem csak 250k amire azt mondta a rendőrbácsi, hogy áh, hát most ezzel mit csináljanak ;]

    Nincs objektív igazság, a fogalom maga feltételezi, hogy egy adott személy szempontjából az, a másikéból nem.

    Blablablablablaaa, megint jogfinkedés és magyarázása, hogy mi miért f0s és mellőzi a józan paraszt ész nevű dolgot. Igen. Neki kell a pénz nyerőgépre és egyébként alkesz, erre már jött is a megfelelő paragrafus és nincs itt semmi látnivaló, ezzel nem lehet mit tenni. Te meg a beledet dolgozd ki, légy sík ideg és kéregess kölcsön, mert rajtad viszont, hajaj, rajtad be fogják vasalni, mint a huzat. A felnőtté válás során ha valamit tényleg belém véstek: ha gondod van, oldd meg magad. Mert csak magad vagy. És milyen igaz. Nincs a nevén semmi, nem dolgozik és megáll a tudomány? Az összeg egy csekély részét fektesd gorillákba, veresd ki belőle a teljes összeget és kész is. Ez a szerelő megoldása a gyertya gondodra a kocsidban.

    Na, de nagyon off, kár ezen vitatkozni, nem célom senkit meggyőzni. Ebben a jogszabályi környezetben ez így működik, a bíróság sem tehet mást.

    Ez itt tényleg így működik. Sehogy. De cserébe lehet tartani a mancsokat a semmiért mindenkinek. Az ügyben a csúcs tényleg az volt, hogy nagyjából erőt sem fektettünk bele és a palinak éppen csak a székletének az állagát nem tudtuk meg 72 órán belül, miután azt mondták a zsaruk, áh, ez tutira bukta. Ami dettó kamu volt, mert ismerték amúgy nagyon is, csak...
    Csórinak a napját tudtam, merre jár, mit csinál, egyszer egy csaj felhívott, hogy látta a palit, éppen evett zsemlét májkrémmel a többi cimbivel és láthatóan nem menekül ;] Mondtam köszi és a sírva röhögtem az utcán, hogy az ég áldja meg, tényleg mekkora marha putriba rakott engem az ég, hogy ha én egy csokit ellopnék 2 óra múlva már a fejemmel szántanák a betont.

    De tényleg OFF vége, mára elég is.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák