Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    Hát halljátok nemtom mit mondjak.
    Személyes véleményem következő:
    Régen voltak nagyon jó játékok: nfs4-et ps-en toltuk, a porsche-t pc-n, majd amikor megjelent a HP2, akkor meg azon versenyeztünk, első pályán ki megy legjobban. Most ez hiányzik, a feeling. Az újdonság varázsa "megvan", inkább a sztoriban, de mindig azt érzem: carbon: de ratyi lett, aztán PS: ez még inkább(jó ez nem teljesen igaz), de a UC már nem jött be. Én a régi nfs-t vágyom, amikor állat kocsikkal döngeted, jó ellenfelek ellen, és élvezed. NFSU az nagyon bejött, akkor még tudtak jó game-t csinálni, MW után már nem:(. A GRID-ről meg annyit: a career mode-t hamar megunod, de szórakozni el lehet vele, a ps felett van kicsivel, de élményben, érzésben jobb sztem. Az nfs messze van sztem a régi színvonalától, akkor nem volt kihívója, most meg nem fejlődtek, én így látom:(
    Az arcade jól is van, de azért 100 után ne vegyünk már driftelve, 90-kos szögben kanyart, mert pl most borultak ismerősök közül 3(!)an is, és nem kellett hozzá 80 sem, nemhogy 300. Kicsit lehetne reálisabb. És tényleg nem hoznak újat, tiszta cod feeling, cod 4 motor az 5 alatt, kicsit szebb, de semmi nagy durr, és megint 10 feletti ár....
    Részemről ennyi.

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák