Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ant@ #16 üzenetére

    Nekem ez a rész az NFS-ből tetszett..nem mondom hogy a legjobb autós game amit valaha láttam de elment egynek és egyszer végig lehetet menni rajta.

    Én egy kérdést tennék fel a Grid fanok felé ha megengeded..

    Miért kell minden NFS-el kapcsolatos topicba fikázni az nfs-t és elmondani hogy a Grid milyen állat game ahelyett hogy nyomnátok a nagy GRID-et?

    Ez engem komolyan érdekelne...látom már a Grid topic hogyismondjam...öö.."pörgősségéből" hogy hudesokan szeretik azt a játékot és hudesokan nyomják még mindig...a TDU miliószor jobb és népszerübb is..

    az EA-től meg ne várjon senki csodákat mikor mindenki nagyon jól tudja hogy 6 honapos fejlesztésekből nem lesz SOHA teljesen uj játék kimagasló változások ésatöbbi...

    SZóval aki Arcade kocsis gamet akar annak jo az NFS is aki meg a Gridet isteniti az Gridezzen már könyörgön...ne az NFS-t szidja..

    piiisz

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ant@ #19 üzenetére

    Nem pont veled van bajom csak már kicsit uncsi hogy mindenki a Gridet isteniti miközben senki sem játszik vele...ahányan istenitik annyi ember még nem irt a topicjába:)

    Amugy megtettem...kipróbáltam... de nálam a Race Driver sorozat a Toca 3nál leirta magát..az utolsó kör utolsó kanyarja mindig csuszósabb a többinél stb stb..ugyanugy csal a gép mint az NFS-be csak itt mindenki elfelejti megemliteni szóval nah:)

    Én se az NFS-t se a gridet nem istenitem..annyit viszont tudok hogy az NF-t végigtoltam a Gridet meg a 3-4. verseny után uninstalláltam... :K :R

    Loha: arcade játék amiben a story köti le a játékost? nahneee...

    :DD látom Ant is ezt irta:D

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák