Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    Szerintem már azt se tudjuk mi kell nekünk (ezzel a szériával kapcsolatban). Nehéz is megfogalmazni mit szeretnénk kapni egy NFS játékban. Én speciel ezt a Halálos Iramban vonalat nem szeretem... de próbálok tőle elvonatkoztatni.

    A 2010-es Hot Pursuit szerintem is jó volt. Az (szerintem) "a kevesebb néha több " elve miatt működött.
    Nálam a Rivals volt most a mélypont. Az annyira bosszantóan idegesítő volt néhol, hogy hihetetlen.

    Én úgy vélem, hogy egy autós játékba a sztori teljesen felelseges. De most tényleg. Érdekelt valakit valaha a történet egy NFS játékban?!
    A tavalyi NFS-ben is a szerződéses "színészek" helyett inkább költötték volna nappalra azt a pénzt. Annyira idegesítő volt, hogy már remegtem a "skip" gombon.

    Engem ez az irányítás ami rettenet bosszant. A Run-ban volt utoljára normálisan/normálisabban kezelhető autó. Nem ez az agyonvissza driftelünk mindent meg 250-ről 0-ra kézifékkel 5m-en belül megállunk. Persze kitanulható...nem az csak akkora hülyeség, hogy inkább bosszant.

    Másolnák le a Forza Horizont és adnák ki multiplatformra és mindenki boldog lenne.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák