Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToxLee

    őstag

    válasz PowerBuldog #8 üzenetére

    Ez még semmi. Alig lehet hallani az autók hangját. Levettem minden hangerőt amit csak lehetett, de így is alig hallani. Pont egy autós játékba, amibe ez lenne a lényeg. Nem is értem, hogy gondolták...

    [ Szerkesztve ]

  • InHell

    senior tag

    válasz PowerBuldog #8 üzenetére

    Tökéletesen egyetértek azzal amit mondtál.
    Ezt a játékot szigorúan 12 éves kor alattiaknak ajánlom.

    < béna duma helye >

  • KubanitoS

    veterán

    válasz PowerBuldog #8 üzenetére

    Sajnos ez a tendencia a Most Wanted óta nagyon jellemző és irritáló is szerintem. Az undergrounddal kezdődött igazán:

    Van egy nagy város, amelyben vagy este (underground 1 és 2) vagy nappal van (mw) és itt lehet összevissza menni. Az undergroundban ez még elment, sőt sztem az utolsó igazán élvezetes NFS rész volt. Most Wanteddel indult a lejtmenet: kb ugyanolyan város, csak nappal...

    A későbbi részekhez aztán raktak karrier módot rendkívüli magasságokba emelkedő történetekkel (ergo: a játék elején kispályás senki vagy, akit b*sztat a helyi kemény csávó, elszedi a nődet, a kocsidat, na de aztán a végén lenyomod és te leszel a kemény gyerek :))) Nem semmi mondhatom... számomra elsőre ez keserű szájízzel, de még elment (Most Wanted), de utána elegem lett és a Carbont nem is vittem már végig...

    Tökre irritáló az is, hogy mindegyik résznek ugyanaz a menüje is és folyton a nyilakkal kell szórakozni.

    Most már ott tartok, hogy ebben a legújabb Hot Pursuitban már attól felkaptam a vizet, amikor az első verseny előtt(!) az animációban megérkezik a versenyhez a kocsim és a videóban agyatlanul kapartatják az autó kerekét, bizonyítván ez mennyire kemény csávó/autó/játék. Kérdem én? MINEK? Lehet, hogy ez a 12 éveseknek tetszik, de nekem aki, a húszas évei közepe felé tart már rohadtul fárasztó és bizony idegesítő...

    Költői kérdés: Miért nem lehet egy egyszerű "régimódi" NFS játékot készíteni, amelyben van egy rendes menü, ahol kiválaszthatom a pályát, amely a sivatagostól kezdve a havason át a trópusi típusú pályáig tart (persze állítható nappal-éjjel-esővel), majd kiválaszthatom a normálisan irányítható kocsimat a több tucatból, (normális irányítás = arcade, de kb az NFS3-NFS4-ből vett irányítás, ott még elég jó volt, lehetett "érezni az autót" egy jó gamepaddal) majd rámegyek a play/start gombra, ahol betöltődik a pálya és... elindul a verseny. Semmi gumifüstölés, kemény csávó, aki az arcomba tolja, hogy lúzer vagyok a verseny előtt, semmi "csapatmunka verseny közben", sőt még az "online profilomba" sem kell bejelentkeznem, hogy "megosszam a barátaimmal az eredményeim"...hánynom kell az ilyenektől...

    Magyarán: NFS3-NFS 4 2010-es grafikával. Istenem, milyen gyönyörű lenne. :(

    Addig marad a TDU és majd a TDU 2.

    [ Szerkesztve ]

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák