Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz marilllyo #34 üzenetére

    Én végigjátszottam a fiatalkorom NFS-el, 94-től egészen a Shift 2-ig, csak az Undercover maradt ki (elcseszték a PC verziót) a Hot Pursuit 2010-ből (már látszott a romlás) és a World (Itt is).

    Az újak meg a katasztrófával voltak egyenértékűek. A film csapnivaló volt, semmi NFS feeling, jelleg nem volt benne. Számomra a Pro Street-nél halt meg minden. Nem volt annyira rossz, de az irányítás pocsék volt, a kocsik bénán mentek, a játékmenet már kezdett az ovis szint felé haladni, pedig anno a 94-es játék a videóbetétekkel akkora élmény volt, hogy még ma is megnézegetem az autók videóit.

    Vártam valami csodát, hogy a Shiftes versenyes időszak után lesz valami értékelhető utcai versenyes is, de számomra a kecsegtető videók is elmaradtak. A látvány szép volt, mikor a garázsban tuningolgatta a verdát, de amint az utcára mentünk, elfogott a sajnálattal kevert hányinger :(

    Talán majd 2 év múlva. Bár én az összes producert, ötletgazdát és programozót kitenném, aki 2008 után az NFS szériában dolgozott (kivéve a Shiftet, igaz az meg SM stúdió).

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák