Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    tényleg nem értem :( most poroltam le a falról az ug2-őt, csak hogy "hangolódjak", de ezek szerint erre nem igazán fogok beruházni...

    komolyan ettől féltem, hogy egyszerűen pont az autó olyan mértékű "testreszabását" fog hiányozni ami az ug2-ben megvolt...megint "komolyan" vették, pedig pont az lenne szerintem a lényege hogy ne az legyen. az irányítás mindig is egy vicc volt, de szeirntem az nem negatívum szimezni nem ezzel kell.

    akkor meg már az autók is legyenek már ilyenek, végre lehetett volna egy nfs amiben irdatlan hátsó vasalódeszkák meredeznek megint, olyan kipuffal hogy a bosozoku fetisiszták sikítva ébredjenek tőle , wide body kitek hogy a sikátorokba ne férjen be a vas. legyen a motortér neonjainak is saját neon világítása, a porba ültetett rat golfnak meg egy akkora kompresszor az elején hogy a híd alatt az airride alsó állásában is épp csak elférjen...

    mert ez így amit villantottak kb alig több mint a gta 5 autó tuningolás helyenként bővített kiadása... tényleg jó lenne ha már online az egész és mások is látják a vasat, hát krúzolni a városban versenyek között egy porba ültetett 67-es lowrider impalával pl így...

    kár érte, az ug2-ben is egész sokat mentem csak úgy a városban a rommá tuningolt verdákkal, mert mókás volt körbecsapni a kanyarban tét nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák