Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Dominó85 #6 üzenetére

    "Mindegy én megfogadtam, hogy soha többet EA-vel fémjelzett játékkal NEM fogok játszani."

    Én is fogadkoztam már erre, de most mégis tolom a Battlefield 1 multit, ami nekem hatalmas pozitív csalódás lett. Magamban már rég temettem az EA-t, nagyjából a Battlefield 3 volt az utolsó amit megvettem tőlük (az sem manapság volt), de most a BF1-nek nem tudtam ellenállni és nem bántam meg. De érthető a felindultság, amit a SimCity-vel, NFS sorozattal vagy a Mirror's Edge Catalyst-al műveltek, az hányadék, én sem bocsátottam meg nekik teljesen.

    (#2) cyberkind: Pont a Forza Horizon 3 cikk alatt fejtettem ki, hogy a valaha volt legjobb NFS a Porsche Unleashed (vagy felénk Porsche 2000) volt. Igényes tartalom, igényes játék, szerintem a mai napig a valaha készült legjobb arcade autóverseny. Ha nem megy az EA-nek az open world, akkor ne erőltesse. Térjen vissza a Porsche Unleashed formulájához (elég ha csak kap egy remaster kiadást, csak grafikai tuninggal, semmi máshoz ne nyúljanak) és engem megvettek kilóra.

Új hozzászólás Aktív témák