Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fleetcmd

    tag

    Kövezzetek meg, de a telefon külsője nekem nagyon tetszik, szeretem az ilyen készülékeket. Ami sajnos egy kicsit lehangoló (az árán kívül, de azt egy nem kapható készülék esetében nem érdemes figyelembe venni) az a 2.3.3-as Android és a nem optimalizált szoftver. Na meg a kicsi akku.

    Az NEC-t mint márkát amúgy nagyon szeretem. (A legutolsó három monitorom NEC márkájú. Megkérték az árát, de megérte.)
    Volt anno egy kihajthatós szürkeimportos 3G-s NEC-telefonom. A pontos típusszámára nem emlékszem, de fekete volt az alja és ezüstszínű a fedlapja, kinyitáskor pedig kattant egyet. Azt nyüstöltem több, mint két évig: nagyon jó volt a kijelzője (főleg az előtte használt Motorola T720i-hez képest, ami elvileg színes volt), tudott a nyitott alkalmazások között váltani - annak ellenére, hogy nem volt rajta klasszikus értelemben vett operációs rendszer. Később volt még egy érintőképernyős NEC-m is, de az láthatóan a kínai piacra készült (nem is tudott japánul, csak angolul és kínaiul), és ennek megfelelően nem is közelítette meg az előzőt. Sem minőségben, sem kezelhetőségben, sem szolgáltatásokban. Az hamar süllyesztőbe került, pedig kívülről nem nézett ki rosszul.

    --- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

Új hozzászólás Aktív témák