Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    Kicsit kezd megint a társalgás elkanyarodni a cikk alapjától: a gogli szerint ne rakj fel más forrásból goglis appot, mert nem biztonságos.
    Namárnost ha a gogli kiebrudálta a huaweit a listájáról, akkor nem qvamindegy neki, mit csinál a júzer a huawei telefonjával? Hisz hivatalosan semmi köze hozzá. Ha meg vki megveszi a gogli nélküli telefont, akkor vmilyen szinten már tudja, hogy hivatalosan nem lesz fent a gmail, maps, stb....
    Azt ha meg megveszi így is a júzer a telefont, akkor meg hagy csináljon azt amit akar. Egyszóval most vagy lesz hivatalos megoldás, és ezért inti a felhasználókat össze-vissza telepítéstől, vagy nem lesz hivatalos és ezzel is a huawei mellől akarják elcsábítani a felhasználókat....

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz joey04 #69 üzenetére

    Ez oké, de aki jelenleg huawei telefont akar venni gms nélkül és fel akar tenni más forrásból appokat, az vmennyire tájékozott(sztem boltba tájékoztatják is). Ergó ha meg veszek egy ilyen telefont saját felelősségre és máshonnan felteszem az appokat, akkor ha szopás van azért csakis én vagyok a felelős, hisz bevállaltam a rizikót.(mint a kórházban a saját felelőssére való távozás, ha utána összesek és bekrepálok én vagyok a hunyó).

    Depression
    Értem a nicknevedet miért kaptad. Pont a politikát próbáltam kizárni, de neked nem jött le.
    A hivatalos meg oké nem lesz(erre mérget azért nem vennék), de pont ez a lényeg, hogy aki gms nélküli telefont vesz és fel akarja tenni apk-ban az appokat, az már tudja mi a dörgés, ergo marad a saját felelősség. De ha ezt ő meg akarja tenni miért ne tehetné meg? Ráadásul az Appgalery-be felkerült appok is hivatalosak. Jelenleg meg az unio tesz az amerikai tiltásra/aggályokra(lásd 5g)

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz Giovan! #95 üzenetére

    Ebben igazad van, ha egy bármelyik boltban megvehető készülékről lenne szó. De jelenleg a Mate30 nem az és aki már ilyen készüléket vesz, az már tájékozódik is valamennyire. Persze lehet itt itt egy egy kirívó eset, de a Mate30 nem tömegtelefon és a P40 még csak most jön. A gogli meg úgy tette fel a figyelmeztetést, mintha tömegcikkek lennének a gms nélküli huawei termékek.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák