Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    válasz Jhonny06 #1 üzenetére

    szívesen fogadom az építő jellegű normális hozzászólásokat, ha azoknak van valóságalapja, de sztem te sem a játékot nem ismered, de még csak nba rajongó sem lehetsz, mert "Ez nem a játék hibája, ezeket évről évre frissítik és mivel igazából se játszik már" ezzel a mondattal el is árultad magad, ugyanis ahogy a cikkben írtam, 1950-tól kezdve 1990-ig belekerül a játékba az összes All-star csapat....és bizony van benne magic johnson, larry bird, wilt chamberlaine, ewing, és mindenki aki számít, szinte a Dream Team-ből is benne van mindenki, de Jordan kimaradt...és mivel régebbi kosaras programokban még megtalálhattuk, és nyomtuk is vele a meccseket rendesen, ezért hiányzik a 2K9-ből.....persze nem a játék hibája hogy nincs benne, de a negatívumok között is a legutolsó helyen foglal helyet, plusz a hiánya érdemben nem járul hozzá a játék értékeléséhez...

    szal inkább legköezlebb oylat írj, hogy nincs igazad, mert ennek nem jó a grafikája, vagy a 2K9 egy szar, és a Live a jó, vagy hogy a közönség megvalósítása nem is szép...szal ne a hülyeségbe köss bele, mert én imádok vitázni, szeretek kiállni egy játék mellett vagy ellen felsorakoztatva a tényeket, de ezen most kicsit kibuktam sorry

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • silly.

    csendes tag

    válasz Jhonny06 #1 üzenetére

    Ez igaz. de legalább akkor egy "legends" csapatot készíthettek volna.

    „Az adottság önmagában kevés, ez sok mindenkiben megvan... Csak akkor lehetsz igazán jó játékos, ha a tehetséged az akaraterőd négyzetgyöke lesz!”

Új hozzászólás Aktív témák