Új hozzászólás Aktív témák

  • shadowsteve

    csendes tag

    Sziasztok megint!
    Mivel garancia már rég ugrott, ezért gondoltam lepattintom a hátulját a gépünknek és belelesek mi a pálya.
    A belseje mily meglepő, kínai minőséget rejt.
    Az akku felirata szerint GPC269796 3000mAh 3,7v 11,1Wh. Tessék, így már lehet keresgélni, mi is lehet jó bele ami nagyobb. Szélességre és magasságra nem lehet nagyobb, mert nem fér. Mélységre talán egy hangyányival.
    A wifi modul egy Realtek rtl8188eus taiwan feliratú átlagos cucc, egy szokásos ragaszd fel és kész is antennával. A modullal nyilván nem lehet mit kezdeni, az antennán talán lehetne berhelni (cserélni) az erősebb wifi érdekében, de ebben a felállásban ennyit lehet elvárni tőle.
    Amit még lehet látni hogy Nanya memóriánk van és sk hynix flash-ünk.

    Végezetül még leírnám hogy aki akkut cserél az nagyon vigyázzon a szalagkábel helyes visszatételére, akár még mérje is le multiméterrel!!44négy, mert az én példányomon sikerült rosszul összerakni. Bevallom ilyen még sohasem fordult elő velem, pedig már nagyon sok dolgot javítottam/szedtem szét. A háttérvilágítást meghajtó shottky dióda bánta az alaplapon(elfüstölt de megvédte a lapot), amit szerencsére tudtam pótolni, és a gép megy tovább, de az ilyen cucchoz nem könnyű hozzájutni. Szóval csak óvatosan.

Új hozzászólás Aktív témák