Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz Mr Dini #14385 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm! :R

    - DLNA: Nem akarok takarítgatni, akkor fel fogom tenni a minidlna-t. Még ezután fogom elolvasni a topicnyitó cikket, aztán belenézek a blogodba is. Aztán majd még kérdezek. :)

    - Eddig ha jól értem, léteznek csomagok amiket le lehet tölteni egy NAS-ra, és ebben vannak olyan szolgáltatások, amik a NAS funkcióit bővítik, kiegészítve ill. cserélve a gyáriakat, és egy ilyen csomag az FFP, egy alkalmazásgyűjtemény. Jól értem? :B :U

    - Uhh úgy látom ez elég sok idő lesz, akkor szintenként építem fel, elsőnek FFP, miniDLNA, adatok átmozgatása. Aztán transmission.
    Ha ezek meg vannak, jöhet az FTP és a VPN. Na most, nekem egy alap routerem van, tenda de most meg nem mondom mi, az alap 1 antennás. Ez biztosan nem tud VPN-t. Hogyan célszerűbb, a VPN-t a NAS vagy inkább a router kezelje? Mert akkor beszerzek egy TP-link 1043-at.
    Ezután fogom megoldani a backup-ot.
    A végére hagyom ezt a hálózati win telepítőkészletet.

    - FTP-nél, port forward akkor is működik, ha a publikus IP címet voltoztatja a szolgáltató? Port forwardot talán még tud ez a kis router is, majd megnézem.

    - VPN ha be lesz állítva, mivel kell távolról bejelentkezni? Kliensprogram kell? Mi ajánlott?

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák