Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Chapell #27 üzenetére

    1, Igazából már itt nem kéne tovább mennem, mert egy, azaz egy nagy nevet említettem, szóval ez a "elég sok emberre minimális hatással voltak a nagy neveid" valami tökmást akar a számba adni, mint amit mondtam, ilyen hsz-ekre meg nem szoktam hajlandó lenni reagálni, mert erre baromi allergiás vagyok. Mellesleg úgy tűnik csak egy szándéka van ennek az egyes pontodnak: a provokáció.

    2, Nem írtam konkrét évet, te pedig direkt írtál egy olyan évszámot, ami feltűnően baromság. Még tiszta szerencse, hogy nem kapásból 400 évet írtál.

    3, Igen, ez így van.

    4, Lsd: előző pont. Nagy név alatt minden bizonnyal azt értjük, ami igen sokak tetszését megnyerte, mert ad valami olyat, ami megfogja a nézőket. Egyébként a kettő van, hogy átfed, de van, hogy ilyen-olyan okból nem, mert egy-egy egyébként igen jó alkotás valamiért nem kerül nagy nyílvánosság elé. (Gondolom nem véletlenül van ez a kérdés is provokatív módon és szóhasználattal feltéve. Nem hiszem, hogy a hozzászólásaim ilyen hangvételűek lettek volna, de mindegy. )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák