Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz tha_answer #77 üzenetére

    Ezzel az a baj, hogy ameddig ezek nem voltak itt addig megvolt mindez. Az pedig, hogy előhozakodtak ezzel a nemzeti maszlaggal, még nem tettek semmi értelmeset a sikkasztáson felül, ami nem értelmes.

    a multik penzel valo kitomese is szornyu.

    Azok legalább valamit visszafizetnek. Ezek inkább zsebre rakják, az nem szörnyű? A multi annyira szörnyű, hogy még be is jelenti az alkalmazottat, meg ellátja mindennel ami a munkához kell, a magyar meg nem. Ezek a szörnyű multik, mondjuk ha nem éneklik a NERmuszt
    nem is emberek, nem szoktam híradót nézni, de mikor ezt megláttam nem tudtam, hogy a szeszélyes évszakokat látom, vagy valami bolíviai képanyagot a demokráciáról. Lassan már akkor is vigyázba állok ha szól a Soho Party érted nehogy megsértsem valamelyik foci huligán trógert. Van akik a nemzeti himnuszra állnak fel, ezeknek meg erre... Aki nem lép...

    egyszeruen minek?

    Jobb is lenne ha ezek lenyúlnának. Aztán mondjuk ott építenének iskolát, stadiont, templomot, ahol amúgy is megtennék EU-s pénzekből. Persze azzal semmi baj, hogy a kórházak omladoznak, na nem Erdélyben, Pesten.

    de amig nincs egy nemzeti minimum, ez pedig ertekek vitaja, addig ra lesz huzva az x.

    Ez egy kifogás a semmittevésre. Mi köze van annak, hogy megengedik hogy kifosszon valakit az elit. Nem a multi.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák