Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz moonman #32 üzenetére

    Írtam már korábban, de a kedvedért megismétlem:

    A Microsoftot jelen helyzetben teljesen hidegen hagyja, hogy a Nokia mennyire lesz sikeres a WP7-es telefonjaival, mivel pénzénél lesz. A Nokiának elég sokat és nagyon olcsón kell adnia ahhoz, hogy a vásárlók bizalmát visszaszerezze. Sajnos egyik feltétel sem tűnik valószínűnek, mivel a Nokia a WP7-et a felsőkategóriás telefonjaira szánja. Mivel a haszon nagy része soha nem a felsőkategóriában képződik, számomra logikus feltételezésnek tűnik, hogy a felsőkategóriás Nokia telefonok a versenytársakhoz viszonyítva nem lesznek olcsók. Középkategóriában és alul nem tudom mivel akarnak versenyezni, mivel középen a Samsung-LG duóval kell megküzdeni, alul meg a kínaiakkal és a többiekkel (Motorola, Sony Ericsson). Nem látszik, hol lehetne versenyképes a Nokia.

    MOD: nekem alapvetően nem számít, hogy a Nokia megmarad, vagy sem. Amire én ebben az ügyben kényes vagyok, az a módszer, amivel esetleg a Microsoft a saját udvartartásába tereli a Nokiát. Továbbra sem állítom, hogy biztos vagyok abban, hogy ez volt a redmondi cég stratégiája, de figyelmen kívül hagyni nem lehet ezt a lehetőséget sem.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.coreinfinity.tech

Új hozzászólás Aktív témák