Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz joghurt #86 üzenetére

    "egy családtag telóját kölcsönkérve"
    Nem kell kölcsönkérni, hisz én még az S6-om használom fő-telóként. Mi9 csak gps-es munkákhoz :)) Na majd legközelebb megy mindkettő.

    Igen, azt sejtem, hogy a műholdképen lehetnek akár méteres hibák is, de az akkor is megdöbbentett, hogy
    1) a szigetre betérés esetén egyik irányban van több méteres eltérés, a szigetre beérve meg a másik irányban
    2) visszatérve a kanyarhoz, ismét ott a kb. 10 méteres difi, és ennek már ugye semmi köze ahhoz, hogy a műhold kép mennyire pontos vagy nem pontos. Lehet más holdakat használt ekkor a vevőm? Pont akkor váltott másik 4 holdra, amikor a sziget közepe felé jártam? Ha így van, jó volna ilyen esetekben valahogy lock-olni a használt holdakat arra a pár percre, hisz inkább legyen konstans a hiba, amir könnyen korrigálok, minthogy egy útvonal közepén ugorjon. De ezt gondolom nem lehet androidon.

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák